Odliczamy miesiąc do VIII Rajdu Replica & Classic
Tegoroczne wydarzenie przypada na 75. urodziny naszego patrona Mariana Bublewicza, stąd wydarzenie wzbogaciliśmy – najważniejszą zmianą jest dwudniowa formuła (sobota-niedziela 23-24 sierpnia).
Tegoroczne wydarzenie przypada na 75. urodziny naszego patrona Mariana Bublewicza, stąd wydarzenie wzbogaciliśmy – najważniejszą zmianą jest dwudniowa formuła (sobota-niedziela 23-24 sierpnia).
W najbliższą niedzielę 20 lipca wyruszamy na dwie imprezy. Uwaga! Dwie w tym samym czasie i w rożnych miejscach, oddalonych od siebie o ponad 100 km. Zatem dzielimy się na dwie ekipy.
Tegorocznego lata mamy zgodę na sześć środowych spotkań przy Starym Ratuszu (wjazd od ul. Staszica).
Wzorem ubiegłych dwóch lat, w najbliższy weekend (sobota-niedziela) wybieramy się na krajoznawczo-turystyczną wyprawę (klasykiem i nie tylko). Bez zapisów, bez formalności – jeśli ktoś planuje zostać na noc we Fromborku, zwyczajnie może sobie we własnym zakresie coś znaleźć.
Jak wam podoba się plakat? Ukłony dla Krzyśka Tanajewskiego za – jak co roku – świetne nawiązanie do klimatu rajdowego sprzeda lat. Zaczynamy tym samym odliczanie 100 dni do VIII Rajdu Replica & Classic.
Jeśli nie macie jeszcze planu na 1 maja, to zabieramy was na majówkę do Dobrego Miasta. Wybieramy się klasykami pod „Stodołę Kultury”. To ciekawe miejsce dedykowane – jak sugeruje nazwa – wydarzeniom z szeroko pojętej kultury. A wszyscy wiemy przecież, że zabytkowe samochody, to „pełna kulturka”.
Już w najbliższą niedzielę 27 kwietnia widzimy się na olsztyńskich Dajtkach na inauguracji Grand Prix Polski ¼ mili – Moto Festival. Jako klub będziemy oficjalnie otwierać sezon klasyków, więc zapraszamy klubowiczów z maszynami wystawionymi po zimowym przestoju.
Drodzy zlotowicze, Cieszymy się, że wkrótce zobaczymy się podczas 10. już Zlotu Samochodów Zabytkowych na Warmii i Mazurach. Poniżej przesyłamy harmonogram wydarzenia, które, wzorem ostatnich lat, znów rozpoczniemy w czwartek, a zwieńczymy w niedzielę.
Za miesiąc, w niedzielę 27 kwietnia, spotykamy się na Dajtkach na lotnisku na inauguracyjnym Grand Prix Polski ¼ mili – Moto Festival. Po raz kolejny jesteśmy zaproszeni jesteśmy jako klub, byśmy oficjalnie otworzyli podczas festiwalu motoryzacyjnego klasykowy sezon.
Tradycyjnie już 20 lutego spotkamy się przy grobie naszego patrona i nieodżałowanego Mistrza Mariana Bublewicza.