Już w najbliższą środę rozpoczynamy nasze tradycyjne spotkania z zabytkami na olsztyńskiej starówce!
Tegorocznego lata mamy zgodę na sześć środowych spotkań przy Starym Ratuszu (wjazd od ul. Staszica). Poniżej przypominamy krótki regulamin, który – mamy nadzieję – będziemy szanować, by cieszyć się kolejnymi spotkaniami na starówce. Chcemy tym samym zachować zasady, co do których zobligowaliśmy się składając do ZDZiT wniosek o zgodę na organizację spotkań.













