Zakończenie Sezonu
Klubowiczów i pasjonatów klasycznej motoryzacji zapraszamy w sobotę 4 października na olsztyńskie podzamcze na zakończenie 14. już sezonu „Pięknych klasyków na Warmii”.
Klubowiczów i pasjonatów klasycznej motoryzacji zapraszamy w sobotę 4 października na olsztyńskie podzamcze na zakończenie 14. już sezonu „Pięknych klasyków na Warmii”.
Zakończyliśmy VIII Rajd Replica & Classic z okazji 75. urodzin Mariana Bublewicza. Na tę okoliczność zorganizowaliśmy też spotkanie poświęcone Jego pamięci, które szczelnie wypełniło czytelnię Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.
Program jest dość intensywny, atrakcji nie będzie brakować, ale by wszystko poszło zgodnie z planem, trzeba będzie trzymać się założonego harmonogramu. Dlatego prosimy, by nie przyjeżdżać w sobotę na ostatnią chwilę, bo formalności wymagać będą nieco czasu.
Oto ciężkie i solidne puchary, które czekają na solidnych i z ciężka nogą zawodników VIII Rajdu Replica & Classic. Puchary ufundował patron honorowy rajdu Marszałek Województwa Warminako-Mazurkiego Marcin Kuchcinski. Dziekujemy za wsparcie 75. urodzin Mariana Bublewicza. Zapisy trwają, start już 23 sierpnia. Rywalizujemy w klasach Classic, Sport oraz w polskich samochodach. Spcjalny puchar ufundowany będzie…
Z wielkim smutkiem piszemy te słowa – żegnamy Antoniego Letkiego. Ostatni rok nie był dla Niego łatwy, ale Jego zapał do życia, do działania, planowania, no i ukochanej jazdy klasycznym samochodem był tak wielki, że dawało to wszystko wielką nadzieję na to, iż smutne wieści to jeszcze odległy temat. Nadzieja zgasła 1 sierpnia.
Tegoroczne wydarzenie przypada na 75. urodziny naszego patrona Mariana Bublewicza, stąd wydarzenie wzbogaciliśmy – najważniejszą zmianą jest dwudniowa formuła (sobota-niedziela 23-24 sierpnia).
W najbliższą niedzielę 20 lipca wyruszamy na dwie imprezy. Uwaga! Dwie w tym samym czasie i w rożnych miejscach, oddalonych od siebie o ponad 100 km. Zatem dzielimy się na dwie ekipy.
Tegorocznego lata mamy zgodę na sześć środowych spotkań przy Starym Ratuszu (wjazd od ul. Staszica).
Wzorem ubiegłych dwóch lat, w najbliższy weekend (sobota-niedziela) wybieramy się na krajoznawczo-turystyczną wyprawę (klasykiem i nie tylko). Bez zapisów, bez formalności – jeśli ktoś planuje zostać na noc we Fromborku, zwyczajnie może sobie we własnym zakresie coś znaleźć.
Jak wam podoba się plakat? Ukłony dla Krzyśka Tanajewskiego za – jak co roku – świetne nawiązanie do klimatu rajdowego sprzeda lat. Zaczynamy tym samym odliczanie 100 dni do VIII Rajdu Replica & Classic.