25 rocznica śmierci Mariana Bublewicza

Olsztyński Klub Motorowy im. Mariana Bublewicza informuje, że w 25 rocznicę śmierci patrona naszego klubu organizujemy uroczysty przejazd kolumny samochodów. We wtorek 20 lutego od godz. 11 spotykamy się na starym mieście skąd o 12 wyruszymy na cmentarz komunalny, gdzie przy grobie złożymy wieńce i kwiaty. Zapraszamy do uczestnictwa fanów i sympatyków naszego mistrza.

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego, 2018 Roku, życzymy wszystkim Klubowiczom i sympatykom motoryzacyjnym cudownych, rodzinnych Świąt, zdrowia, wszelkiej radości, szczęścia w życiu zawodowym i osobistym, sukcesów w motoryzacji oraz spełnienia wszystkich marzeń Zarząd OKM

Filmy z festiwalu w Kaliningradzie

Poniżej możecie zobaczyć filmy, które były wyświetlane przez naszych przyjaciół z rosyjskiego klubu klasyków podczas naszej klubowej Wigilii. Filmy nagrane między innymi na zlocie, w którym również braliśmy udział. [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=uHWvrW7VxTg[/embedyt]   [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=mJwRl-d8E9Y[/embedyt]   [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=5V_B24ReefE[/embedyt]

Wystawa i Bal

Miło nam zakomunikować już oficjalnie o zakończeniu kolejnego klasykowego sezonu, który tradycyjnie już zorganizowany będzie przy olsztyńskim zamku. Spotykamy się w sobotę 14 października. Wzorem poprzednich lat, wystawimy nasze auta na placu pomiędzy Magazynem Solnym, a zamkiem.

Rajd Ameryka-Tannenberg-Ruś

Olsztyński Klub Motorowy im. Mariana Bublewicza zaprasza do udziału w turystycznym Rajdzie „Maratonie” Ameryka-Tannenberg-Ruś w dniu 30.09.2017. Impreza ma charakter otwarty, dla wszystkich rodzajów pojazdów bez podziału na klasy, dla osób zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach PZM.

Rajd Replica & Classic

Zapraszamy na pierwszą edycję Olsztyńskiego Rajdu Replica & Classic organizowanego z okazji rocznicy urodzin Mariana Bublewicza. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz do zapisywania się w specjalnym formularzu.

Klubowe gadżety

Liczba klubowych gadżetów Ciągle się powiększa. Do dostępnego od jakiegoś czasu kompletu torby, kubka i breloka dołączają wszywki a właściwie wklejki. Są to bardzo trwałe, haftowane nicią emblematy klubowe, które możemy wprasować najzwyklejszym żelazkiem np na czapkę, koszulkę czy plecak.