Przejazd dla „Bubla”
Tradycyjnie już nasz klub organizuje przejazd pamięci Mariana Bublewicza. W czwartek 20 lutego, w 27. rocznicę śmierci wybitnego sportowca i patrona naszego klubu, spotykamy się od godz. 11.30 na olsztyńskiej starówce (przy Starym Ratuszu), skąd w samo południe przejedziemy w eskorcie policji na cmentarz przy ul. Poprzecznej, gdzie złożymy wieńce na grobie Mariana Bublewicza.









