Spotkanie przedświąteczne

Zapraszamy klubowiczów na nasze tradycyjne już spotkanie przedświąteczne. Zaplanowaliśmy je na piątek 15 grudnia od godz. 18.

Mamy nadzieję, że w gwarnym i miłym towarzystwie oraz równie miłej atmosferze, będzie okazja do dzielenia się opowieściami nie tylko ze świata klasyków.

Na naszym gościnnym stolę będą zimne przekąski zamówione z restauracji (stąd proponujemy symboliczną opłatę 10 zł od osoby jako pokrycie kosztów), ale wzorem ubiegłych lat, każdy może przynieść też ze sobą dowolny wikt, a także napoje przy których chce spędzić wieczór.

 

W tym roku na spotkaniu odwiedzą nas zaprzyjaźnieni pasjonaci oldtimerów z Kaliningradu. Przyjeżdżają do nas już drugi rok z rzędu na zakończenie sezonu, a tym razem przywiozą ze sobą książki (w języku rosyjskim), które co roku wydają jako podsumowanie swojego sezonu. W najnowszej edycji będzie również i o naszej wyprawie na Zlot do Kaliningradu z maja (część osób już zapłaciła za książki, będzie też taka możliwość na miejscu – cena 120 zł).

 

Tradycyjnie już podczas naszego przedświątecznego spotkania będą do nabycia klubowe kalendarza ścienne. Jak pamiętacie, do jego stworzenia posłużyły w tym roku zdjęcia wykonane przez nas samych do konkursu „Pokaż swojego klasyka” (cena kalendarza 20 zł).

 

Przypominamy też, że są do nabycia będą inne gadżety klubowe, w tym jubileuszowe T-shirty na 45-lecie Olsztyńskiego Klubu Motorowego. Koszulka prezentowana jest na naszej stronie (okm.org.pl). Z okazji przedświątecznego okresu, proponujemy ją w promocyjnej cenie 30 zł/szt (są też damskie fasony), zamiast stałej ceny 45 zł.

Pozostałe gadżety to okolicznościowe kubki, plakietki klubowe do wprasowania na odzież oraz zestawy (kubek, torba eko i breloczek).

 

Do zobaczenia w piątek 15 grudnia od godz. 18.

Dla przypomnienia adres: ul. Mickiewicza 9A/1

 

UWAGA

Zmieniamy miejsce klubowej Wigilii. Korzystamy z gościnności NOT i ich dużej sali.

Adres: pl. Konsulatu Polskiego 1, parter, sala konferencyjna.
Godzina i miejsce bez zmian. Piątek, 18:00