Jubileuszowe koszulki, jubileuszowe kubki

Miło nam zakomunikować, że w związku z przypadającą w tym roku 45. rocznicą Olsztyńskiego Klubu Motorowego, przygotowaliśmy jubileuszowe koszulki oraz kubki. I jednych, i drugich jest limitowana seria – 45 sztuk. I więcej nie będzie. Ciekawostką jest, że każdy limitowany kubek oznaczony jest numerem (od 1/45 do 45/45), jest więc wyjątkowy i pod tym względem.…

Wystawa i Bal

Miło nam zakomunikować już oficjalnie o zakończeniu kolejnego klasykowego sezonu, który tradycyjnie już zorganizowany będzie przy olsztyńskim zamku. Spotykamy się w sobotę 14 października. Wzorem poprzednich lat, wystawimy nasze auta na placu pomiędzy Magazynem Solnym, a zamkiem.

Rajd Ameryka-Tannenberg-Ruś

Olsztyński Klub Motorowy im. Mariana Bublewicza zaprasza do udziału w turystycznym Rajdzie „Maratonie” Ameryka-Tannenberg-Ruś w dniu 30.09.2017. Impreza ma charakter otwarty, dla wszystkich rodzajów pojazdów bez podziału na klasy, dla osób zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach PZM.

Rajd Replica & Classic

Zapraszamy na pierwszą edycję Olsztyńskiego Rajdu Replica & Classic organizowanego z okazji rocznicy urodzin Mariana Bublewicza. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz do zapisywania się w specjalnym formularzu.

Klubowe gadżety

Liczba klubowych gadżetów Ciągle się powiększa. Do dostępnego od jakiegoś czasu kompletu torby, kubka i breloka dołączają wszywki a właściwie wklejki. Są to bardzo trwałe, haftowane nicią emblematy klubowe, które możemy wprasować najzwyklejszym żelazkiem np na czapkę, koszulkę czy plecak.