Wystawa i Bal

Miło nam zakomunikować już oficjalnie o zakończeniu kolejnego klasykowego sezonu, który tradycyjnie już zorganizowany będzie przy olsztyńskim zamku. Spotykamy się w sobotę 14 października. Wzorem poprzednich lat, wystawimy nasze auta na placu pomiędzy Magazynem Solnym, a zamkiem. W godz. 12-16 będzie otwarta wystawa malarstwa Krzysztofa Tanajewskiego i Antoniego Letkiego. Motywem przewodnim tegorocznej wystawy będą klasyki sportowe. Nowością będzie pokonkursowa wystawa fotografii, w której udział wzięli członkowie klubu. Jury wyłoniło zwycięskie prace. Trzy najlepsze znajdą się w katalogu, który tradycyjnie przygotowaliśmy dla wszystkich na imprezę podsumowującą sezon. Reszta wyróżnionych zdjęć będzie wydrukowana w dużym formacie i stworzy mini galerię dla zwiedzających.

Uwaga! Na dole strony jest lista do wpisywania się osób, które planują tego dnia wystawić swój pojazd na wystawie. Chcemy mieć wcześniej rozeznanie co do ilości aut, co ułatwia nam rozplanowanie placu. Dbając też o poziom imprezy i dobrą opinię w oczach odwiedzających na przyszłość, sugerujemy, by na imprezie pojawiły się pojazdy klasyczne w pełnym tego słowa znaczeniu. A więc niespotykane już powszechnie na ulicy (jak np. Mercedes W124). Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swojego pojazdu, chętnie służymy odpowiedzią. Na miejsce imprezy będzie można przyjeżdżać już od godz. 9. Ponieważ oficjalne otwarcie zaplanowane jest na godz. 12, prośba, by nie przyjeżdżać autem na ostatnią chwilę, bo będzie to niedogodne z organizacyjnego punktu widzenia. Prosimy też o przygotowanie kartek z info o pojeździe (podstawowe dane, ale też ciekawsze fakty zarówno o modelu, jak i konkretnym egzemplarzu).

Jak i w poprzednim roku, tak i teraz zapowiadają się nasi znajomi z automobilklubu z Kaliningradu. Przyjazd już potwierdziło sześć załóg.

 

No i sprawa najważniejsza, bo wieńcząca cały sezon – bal.

Po raz trzeci proponujemy udział w imprezie towarzyskiej dla członków i przyjaciół OKM. W tym roku zapraszamy chętnych na bal do Hotelu Omega (ul. Sielska). Impreza zaplanowana jest też w sobotę 14 października, od godz. 20 do 3 w nocy. Koszt udziału w imprezie wynosi 130 zł/osoba, czyli 260 zł/para. W cenie tej zawiera się menu (znajdziecie poniżej, 120 zł/osoba) oraz dodatkowe 10 zł przeznaczone na opłacenie DJ, który zapewni nam oprawę muzyczną (tak jak w ub. roku). Chętni mogą wnosić na salę dowolny alkohol (w cenie mamy tzw. korkowe), będzie też oczywiście możliwość zakupu alkoholu na miejscu. Dla gości z Kaliningradu oraz chętnych mamy zarezerwowane pokoje (dwuosobowy ze śniadaniem kosztuje dla nas 220 zł). Dla orientacji przypomnimy, że na poprzednich dwóch balach uczestniczyło średnio po 50 osób na każdej.

Chętnych na bal prosimy o przelanie wpisowego na konto klubu (dostępny na: okm.org.pl), w przelewie prosimy podać imię i nazwisko, dopisek „bal”, zaś przelana kwota będzie już sugerować ilość zapisanych osób. Ilość miejsc jest ograniczona (pojemność sali), więc decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy też wpisywać się na poniższą listę (wspólna z obecnością na wystawie pod zamkiem)

MENU KOLACJI

Zapraszamy!