Do Nidzicy na finał mistrzostw Polski

We wtorek 13 czerwca jedziemy do Nidzicy, gdzie zostaliśmy zaproszeni na jubileuszowy, 40. finał Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Impreza jest trzydniowa, uczestnikami jest młodzież szkolna z całej Polski. Drugiego dnia pojawimy się naszymi autami w miasteczku ruchu drogowego przy Zespole Szkół nr 3. Będzie tam spotkanie z ludźmi motorsportu: znany wszystkim wielokrotny uczestnik Dakaru Jacek Czachor, team rajdowy – wicemistrzowie Europy w Cross Country Marcin Łukaszewski / Magdalena Duhanik oraz motocrossowiec Marcin Szanter. No i atrakcją tego popołudnia będą Piękne Klasyki. Wspomoże nas kilku pasjonatów z Nidzicy, którzy posiadają ciekawe auta.

Po zaprezentowaniu atrakcji, jesteśmy zaproszeni na ucztę grillową do ośrodka, w którym zakwaterowani są wszyscy goście wydarzenia, do Ośrodka Rewita Waplewo (Maróz 2, gmina Olsztynek). Stamtąd rozjedziemy się wedle uznania (ośrodek jest 40 km od Olszyna).

Jak umawiamy się na wyjazd?

Spotykamy się we wtorek 13 czerwca o godz. 14.45 przy supermarkecie Intermarche na Jarotach (wylot na Butryny). Stamtąd mamy pod miejsce imprezy 48,5 km (na wjeździe do miasta).

Do zobaczenia we wtorek!